Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / woj. warmińsko-mazurskie / - Sport, rekreacja, wypoczynek

Dodaj stronę  ::

» Czarter Mazury

Mazurskie jachty oferują łodzie żaglowe do czarteru. Czarter jachtów na Mazurach to nasza specjalnosć Jachty są gotowe do rejsu, każdy z nich jest całkowicie wyposażony we wszystko co konieczne do rejsu. W witrynie www można zarezerwować żaglówkę, sprawdzić dostępne terminy czarteru, a także pobrać niesamowicie potrzebne przy żeglowaniu informacje w formie elektronicznej. Jachty, które można wyczarterować to słynny Twister 800n, jednostka niewywrotna, wypróbowana i ciesząca się świetną opinią wśród żeglarzy. Misją Mazurskich Jachtów jest dawać radość żeglowania. Wiąże się jest z tym nie tylko bezpieczeństwo żeglowania, ale też opieka podczas całego czasu czarteru.

www: http://czarter-jachtow-mazury.pl

:: szczegóły
» Rejsy i szkolenia żeglarskie | KURS MAZURY

Kursy żeglarskie, motorowodne i bojerowe. Zobacz ofertę Szkoły Sportów Wodnych i Ekstremalnych QRS MAZURY. Prowadzimy szkolenia już ponad 10 lat i wypuściliśmy spod swoich skrzydeł około tysiąca zadowolonych kursantów, z których bardzo wielu spotykamy na wodzie. Prowadzimy SZKOLENIA ŻEGLARSKIE rejsowe i stacjonarne, REJSY TURYSTYCZNE mazurskie i morskie, SZKOLENIA MOTOROWODNE oraz BOJEROWE. Nasza baza i port znajduje się w miejscowości Wilkasy przylegającej do Giżycka, nad jeziorem Niegocin. Więcej szczegółów i galerie zdjęć z naszych szkoleń i rejsów można znaleźć na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

www: http://WWW.KURSMAZURY.COM/

:: szczegóły

» Czarter jachtów na Mazurach - Czarter jachtów MAZURY Giżycko

Czarter jachtów na Mazurach Bogaczewo Giżycko. Jachty Tes 32D Solina 27 Tango Charter Tango780 S Laguna 730 Sasanka 660 Twister 800N. Czarter szybkich i zadbanych jachtów na Mazurach. Czarter jachtów Mazury. Zapraszamy na Mazury. Rejs.

www: http://www.jacht24.pl/

:: szczegóły

» Czarter jachtów na Mazurach - MAZUR WIND - Jarosław Jędrzejowski - MAZ

Czarter jachtów na Mazurach - MAZUR WIND - Jarosław Jędrzejowski - rejsy ze sternikami, imprezy dla firm, loty spadochronem za motorówką

www: http://mazurwind.pl/

:: szczegóły

» Krutyń.eu - Strona o miejscowości Krutyń i rzece Krutyni

Strona poświęcona miejscowości Krutyń i rzece Krutyni. Informacje o spływach kajakowych, historia miejscowości oraz przydatne linki.

www: http://krutyn.eu/

:: szczegóły

» URKII-YACHT Czarter Mazury

URKII-YACHT Czarter Mazury - znajdziesz tutaj informacje dotyczące czarteru jachtów Tes 678 i Fortuna 23 na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Port macierzysty - Sztynort.

www: http://www.urkii-yacht.pl/

:: szczegóły

» Motorówki na Mazurach

ProBoats - wypożyczalnia motorówek na Mazurach. Motorówki Stare Jabłonki, Mikołajki, Olsztyn. Zapraszamy na Mazurskie jeziora!

www: http://www.proboats.pl/

:: szczegóły

» Mazury!Czarter jachtów.

Proponujemy Państwu czarter popularnych jachtów, Sasanka 620 i Sasanka 660 SN. Są to modele rekreacyjne, nie wymagającę dużych umiejętności żeglarskich, proste i przyjemne w obsłudze. Jachty są bezpieczne a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne.

www: http://czarter4u.pl/

:: szczegóły

» Domki letniskowe

Oferta wypoczynku w regionie Mazur Garbatych na duzej ogrodzonej i oswietlonej dzialce z bezposrednim dostepem do jeziora i prywatnym pomostem.Na dzialce znajduja sie 2 domki letniskowe w pelni wyposazone,2 stawy rybne,altana z kominkiem ogrodowym,boiska,zadaszone miejsce na ognisko.Atrakcyjne miejsce i okolica.

www: http://zielonetarasy.com/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 5281, Podkategorii: 888
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 10